Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Призери_переможці_місто  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Поиск

ЗберегтиЗберегти

Клас

Прізвище, ім’я

Місце

Вчитель, який готував

Зарубіжна література

7 клас

Гафурова Ірина

ІІ

Макарова О.Є.

8 клас

Руднічук Анна

ІІ

Макарова О.Є.

9 клас

Басараб Ольга

ІІІ

Боханевич І.Р.

10 клас

Андрусенко Діана

ІІ

Куракіна В.В.

11 клас

Кошик Катерина

ІІІ

Боханевич І.Р.

Економіка

10 клас

Андрусенко Діана

ІІІ

Міханова В.П.

11 клас

Баліцький Олександр

ІІ

Калашнікова Г.В.

Трудове навчання

9 клас

Васьковська Ганна

ІІІ

Поліна Г.П.

11 клас

Шафаренко Артем

ІІІ

Оселедько В.І.

Основи правознавства

10 клас

Бедіна Аліна

І

Щербина Р.Г.

11 клас

Муштаєва Марина

ІІІ

Щербина Р.Г.

Історія

8 клас

Кучма Юрій

І

Щербина Р.Г.

9 клас

Басараб Ольга

ІІ

Щербина Р.Г.

10 клас

Шевченко Михайло

ІІ

Шевченко С.М.

11 клас

Вареник Марія

ІІ

Шевченко С.М.

Англійська мова

8 клас

Руднічук Анна

ІІ

Смаровоз О.А.

10 клас

Хабуттінов Олексій

ІІІ

Черняховська С.М.

Біологія

9 клас

Гапоненко Павло

ІІ

Григор’єва Н.Ю.

11 клас

Сорока Тетяна

ІІ

Пильник О.О.

Хімія

9 клас

Гапоненко Павло

ІІІ

Белова Н.А.

Українська мова і література

10 клас

Андрусенко Діана

І

Воробцова В.В.

8 клас

Смакота Олександр

ІІ

Воробцова В.В.

Географія

7 клас

Пильник Олексій

ІІІ

Міханова В.П

10 клас

Лєбєдева Анна

ІІІ

Міханова В.П.

11 клас

Осадча Тетяна

І

Калашнікова Г.В.

Образотворче мистецтво

11 клас

Юрченко Анна

І

Коломієць Т.В.

10 клас

Перегуда Юлія

ІІ

Коломієць Т.В.

6 клас

Поліщук Людмила

ІІІ

Коломієць Т.В.

Фізика

10 клас

Щурська Марія

І

Пономаренко С.І.

7 клас

Токарчук Олександр

ІІ

Грищук Л.О.

Інформатика

8 клас

Вінник Денис

І

Бодрик О.О.

8 клас

Кутовий Олександр

ІІ

Бодрик О.О.

9 клас

Базиляк Владислав

І

Бодрик О.О.

10 клас

Васьковська Анна

І

Бодрик О.О.

11 клас

Баліцький Олександр

І

Бодрик О.О.

11 клас

Сорока Тетяна

ІI

Бодрик О.О.

Російська мова

11 клас

Вареник Марія

ІІ

Боханевич І.Р.

10 клас

Лєбєдева Анна

ІІІ

Куракіна В.В.












Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2020