Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Головна  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія

Форма входа


Календарь
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Поиск

ЗберегтиЗберегти
Загальноосвітня школа №12 працює в статусі спеціалізованої з поглибленим вивченням інформаційних технологій з 2003 року.

Метою діяльності закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, науково-теоретична, практична підготовка здібних та обдарованих учнів, бажаючих оволодіти сучасними інформаційними технологіями.

Структура закладу


У рубриці представлена структура закладу за всіма напрямками.

Адміністрація закладу  Методична рада Методичні комісії Соціальна служба Психологічна служба Піклувальна рада БІЦ (Бібліотечно-інформаційний центр) Учнівське самоврядування НТУ (Наукове товариство учнів)

Методична робота


Методична робота в школі будується на досягненнях науки, ППД, системою аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності з підвищення наукового, загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їх професійної компетенції та підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Даний розділ знайомить з основними напрямками та структурою методичної роботи, мережею методичної роботи, створеної в школі.


Структура методичної роботи Дослідно-експериментальна робота

Творчі групи

Передовий педагогічний досвід


Наукова робота


Школа є опорним закладом управління освіти і науки та науковою лабораторією обласного інституту з питання комплексного застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі. Вчителі школи стали справжніми фахівцями щодо застосування інформаційних технологій при вивченні навчальних предметів. Педагогами створюються як мультимедійні супроводи навчальних занять, так і комп’ютерно-орієнтовані навчальні засоби програмного рівня. Більшість педагогів мають високий кваліфікаційний рівень та педагогічні звання. Вони займаються й науковою діяльністю, постійно друкуються у фахових виданнях, виступають на всеукраїнських та міжнародних конференціях, керують обласними школами передового досвіду, проводять авторські та проблемно-тематичні курси.

Виховна робота


Головним завданням нашої школи є формування в учня потреби в здоровому способі життя, розвиток інтелекту і широкий гармонійний розвиток виховання інтелігентності у спілкуванні та естетичного сприйняття світу. Принципи та підходи, які спрямовані на кінцевий результат, реалізуються в школі та у співпраці батьками.
У навчальному закладі виховання спрямоване на особистість дитини, особлива увага приділяється формуванню "Я-концепції” через діяльність творчих центрів.

Матеріально-технічна база


Наші досягнення


Наша гордість


Для учнів

Освітній портал

  Архив записейСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів
  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2020