Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 ЗНО  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія

Форма входа


Календарь
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Поиск

ЗберегтиЗберегти

ЗНО 2017

Реєстрацію на основний тест ЗНО відкриють 6 лютого і вона триватиме до 17 березня.

 

Дати проведення ЗНО-2017

 • Основна сесія ЗНО буде проводитися з 23 травня по 16 червня.
 • Додаткова сесія буде з 3 по 12 липня. До неї допускаються усі, хто через певні обставини не зміг скласти іспит на основній сесії.

 

Початок реєстрації та пробне ЗНО
Як і кожного року, абітурієнти зможуть пройти пробне ЗНО перед основним. Такий іспит буде проходити з 1 по 8 квітня. Пробний тест є платним. Квитанцію, що з’явиться на персональній сторінці після реєстрації, потрібно роздрукувати й оплатити в банку.

У день пробного ЗНО для допуску до участі в тестуванні з собою мати:

 • паспорт (свідоцтво про народження);
 • запрошення (його теж потрібно роздрукувати з персональної сторінки);
 • квитанцію про оплату.

 

Предмети ЗНО

Як і у минулих роках вступники зможуть скласти 4 предмети із 12 запропонованих: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Абітурієнти повинні будуть обов’язково скласти лише ЗНО з української мови та літератури.

Дати проведення ЗНО у основну сесію по предметам:

Назва предмету

Дата проведення

Українська мова та література

23 травня

Історія України

2 червня

Математика

31 травня

Біологія

8 червня

Географія

12 червня

Фізика

14 червня

Хімія

 

16 червня

Англійська мова

29 травня

Німецька мова

25 травня

Французька мова

25 травня

Іспанська мова

25 травня

Російська мова

6 червня

Важливо, що при вступі до ВНЗ у 2017 році буде дійсним сертифікат ЗНО і 2016, і 2017 року.

Також Міносвіти планує запровадити дворівневі іспити з української мови та математики, як це було у 2015 році: поглибленого та базового рівнів. Під час реєстрації на ЗНО з української мови та літератури і математики абітурієнт повинен зазначити, якого рівня тестування він бажає проходити. Проте у Міністерстві освіти ще не затвердили запровадження тестів з двома рівнями.

ДПА-2017 складатимуть разом із ЗНО

Порівняно з минулим роком правила проведення ДПА дещо змінилися. Відтепер усі тести ДПА будуть проводитися у форматі ЗНО, тобто вступники будуть писати тести у таких же умовах, як і зовнішнє незалежне оцінювання.

Абітурієнти повинні будуть обов’язково скласти тести з трьох предметів, а саме:

 • українська мова та література;
 • математика або історія України (на вибір);

·         будь-який предмет на вибір: біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська або російська мови.

·         Абітурієнт приходить на іспит ЗНО, але складає лише частину з тестом ДПА. Так, ті хто бажають скласти ДПА з історії України виконують завдання лише по ХІХ–ХХІ століттю, у математиці – 3 частину тесту, у вибірковому предметі – весь тест.

 

Скільки балів можна отримати за ЗНО?

Усі тести ЗНО оцінюватимуть від 100 до 200 балів. Для базового рівня визначатиметься поріг – склав/не склав. Сертифікати видаватимуть тільки тим, хто склав. Пороговий бал встановлює спеціально створена комісія, до складу якої входитимуть учителі, викладачі та науковці. Про поріг дізнаємося безпосередньо перед ЗНО, коли комісії будуть сформовані.

Вступ до вишів у 2017 році

Вступна кампанія наступного року триватиме з 12 липня до 18:00 26 липня. А от реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків про повну загальну середню освіту триватиме з 29 червня до 18.00 25 липня. Подача документів буде проходити приблизно так само, як і у 2016 році: через електронну систему ЄДБО абітурієнт зможе подати 9 заяв на 4 спеціальності.

Визначення конкурсного балу при вступі

Конкурсний бал = (бали кожного сертифіката ЗНО + середній бал атестата + бал за конкурс творчих або фізичних здібностей) × на вагові коефіцієнти, сума яких дорівнює одиниці.

 

Коефіцієнти визначає кожен окремий ВНЗ у правилах вступу.

Згідно з умовами прийому, вагові коефіцієнти повинні становити:

 • для сертифікатів ЗНО – не менше 20 % (min 0,2);
 • для середнього бала атестата – не більше 10 % (max 0,1);
 • для результатів конкурсу розумових і фізичних здібностей – не більше 25 % (max 0,25);
 • за призове місце на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів чи III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – не більше 5 % (max 0,05);
 • за успішне закінчення підготовчих курсів вишу, обсяг навчальних годин яких становить не менше 150 аудиторних годин, а термін навчання – не менше трьох місяців, для вступу до цього вищого навчального закладу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності – не більше 5 % (max 0,05).

Наприклад, тест 1 (0,3) + тест 2 (0,4) + тест 3 (0,2) + атестат (0,05) + бали за особливі успіхи (МАН, курси тощо) (0,05) = 1.

До конкурсного бала також входять бали за особливі успіхи та/або за успішне закінчення підготовчих курсів вишу для вступу до нього.

 

Що таке пріоритетність?

У 2017 році можна подати максимум 9 заяв до вищих навчальних закладів і не більше ніж на 4 спеціальності. Тобто всього вступник може подати 9 заяв, на кожній із яких потрібно буде зазначити пріоритетність (1–9). Заява з пріоритетом «1» – спеціальність, на якій абітурієнт хоче навчатися найбільше.

Перед поданням необхідних документів абітурієнт повинен добре подумати, до якого вишу і на яку спеціальність він хоче найбільше. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Вступ поза конкурсом

До пільгового вступу допускаються:

 • особи, які мають захворювання, що перешкодили їм здати ЗНО;
 • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
 • особи, звільнені від військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 листопада 2015 року;
 • учасники бойових дій, особи, що брали участь в АТО, ті, хто проходить військову службу;
 • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення) та ті, хто проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї після 1 січня 2017 року.

Які документи подавати?

Якщо ви розраховуєте на вступ за пільгами, вам доведеться подавати документи в паперовій формі. Усі інші категорії подають заяву на вступ у електронній формі. Сайт, на якому можна буде заповнити заяву про вступ, почне працювати з початку вступної кампанії – з 12 липня. У електронній формі вказуєте наступне:

 • серію та номер паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження, якщо вам немає 16-ти років, або військового квитка чи посвідчення про прописку − для військовозобов’язаних);
 • серію та номер атестата і додатка до нього;
 • номер, пін-код сертифіката ЗНО.

Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

У Міносвіти обіцяють налагодити систему електронної подачі документів, адже у 2016 році вона була перевантажена та працювала несправно, і вже продумують новий алгоритм, який не буде викликати подібних проблем. Сподіваємося, що його реалізують.

 

Ваучери на навчання

Ваучер – сертифікат, яким можна оплатити навчання у вищому навчальному закладі. Максимальна вартість навчання не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 12 180 грн (якщо перевищує 12 180 грн, то абітурієнт або роботодавець можуть оплатити різницю вартості навчання). Право отримати ваучер мають тільки абітурієнти віком понад 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років.

Ваучери видають міські, районні, міськрайонні та районні (для міст із поділом на райони) центри зайнятості населення для підвищення кваліфікації за професіями, які Міністерство освіти повинно оголосити трохи пізніше тут.

Для отримання ваучера абітурієнт подає до центру зайнятості:

 • заяву;
 • паспорт;
 • трудову книжку (дублікат трудової книжки);
 • документ про професійно-технічну або вищу освіту (дублікат такого документа);
 • ідентифікаційний код.

Якщо трудова книжка або відповідні записи в ній відсутні, особа подає довідку, видану за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості особи.

Не можуть отримати ваучер:

 • особи, які не мають професійно-технічної або вищої освіти;
 • особи, які проходили протягом останніх 5 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;
 • особи, зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні.

Зарахування до вишів у 2017

Зарахування вступників на бюджет відбудеться не пізніше 12-00 7 серпня, а на контракт – не пізніше 30 вересня.

 


 

 

 
Освітній портал

  Архив записейСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

 • Моє місто
 • Освітні ресурси
 • Для учнів
 • Для вчителів
 • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
  Copyright MyCorp © 2019