Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Відмінники  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Поиск

ЗберегтиЗберегти


Відмінники 2008-2009 н.р.

   2-А клас

Бабенко Владислав Володимирович

Бабошина Ксенія Вікторівна

Конанчук Євгеній Іванович

Синявська Влада Сергіївна

Ширінова Сабіна Расим-кизи

Шокарєв Тимофій Богданович

Плаксіна Ірина Романівна

 2-Б клас

Головченко Анна Валеріївна

Гордієнко Владислав Васильович

Носовська Владислава Іванівна

Стадник Анастасія Віталіївна

 2-В

Бондар Єлизавета Ігорівна

Вареник Катерина Юріївна

Тарасова Ангеліна Павлівна

Шаманська Вероніка Василівна

Шушпан Олександра Ігорівна

2-Г     

 Гафурова Вікторія Олегівна

Гришина Марія Олексіївна

Домащук Анна Романівна

Колєсов Богдан Анатолійович

Мельник Анастасія Юріївна

Наумчук Богдан Юрійович

Савченко Альона Ігорівна

Салівон Валерія Костянтинівна

3-А                         

Бродовський Ярослав Сергійович

Мосійчук Ольга Геннадіївна

Литвинський Ілля Сергійович

Підгурський Владислав Олексійович

Прокопчук Вікторія Віталіївна

Скоропадська Вікторія Олександрівна

Старчук Катерина Романівна

Сіволапов Максим Сергійович

Харін Юрій Олександрович

3-Б                          

Шевченко Анастасія Віталіївна

Гринчук Карина Андріївна

 3-В

Дем’ян Дарія Олександрівна

Іванюк Наталія Вікторівна

Оверченко Павло Андрійович

Олексієнко Ангеліна Віталіївна

Омельченко Вікторія Олександрівна

Рогоцький Ростислав Олександрович

Ходаніцький Сергій Максимович

3-Г                          

Бистрова Олександра Володимирівна

Джима Євгеній Михайлович

Дорофєєва Вікторія Вікторівна

Завітаєва Дарина Андріївна

Колотило Анастасія Олександрівна

Колосок Катерина Олександрівна

Шліхта Олександр Романович

Юрченко Анастасія Вікторівна

4-А                         

Кияниця Тетяна Анатоліївна

Найда Андрій Олегович

Тищенко Аліна Вікторівна

Гопаца Анна Олегівна

4-Б                          

Мельніченко Леся Вікторівна

Пятенко Тетяна Сергіївна

Степанов Максим Володимирович

Логінов Олександр Сергійович

4-В                          

Магась Максим Віталійович

Пашкевич Діана Олександрівна

Смаровоз Ярослав Ігорович

5-А                         

Балан Тетяна Олегівна

Горбань Марія Володимирівна

Лук’янець Олена Іванівна

Сахно Олег В’ячеславович

5-Б                          

Алєксєєва Каріна Михайлівна

Вукович Дмитро Олександрович

Григор’єва Вікторія Олексіївна

Нужа Даріна Олександрівна

5-В                          

Кітраль Ксенія Богданівна

Мельник Тетяна Сергіївна

Поліщук Людмила Олександрівна

Федоренко Галина Ігорівна

5-Г                          

Ільніцька Юлія Олегівна

Шевченко Ольга Володимирівна

6-А                         

Грищенко Євгенія Олегівна

6-Б                          

Буценко Анастасія Віталіївна

Пильник Олексій Миколайович

Баглік Ігор Ігорович

Сорока Дар’я Сергіївна

Юрченко Юлія Андріївна

6-В                          

Гафурова Ірина Олегівна

Кустовський Олексій Олегович

Хрипунова Вікторія Сергіївна

6-Г                          

Гарвасюк Юлія Валеріївна

Маркович Анна Володимирівна

Петрашенко Марія Миколаївна

Пурчела Дмитро Олександрович

7-А                         

Симоненко Діана Ігорівна

Воробцова Тетяна Степанівна

7-Б                          

Покидіна Анна Олександрівна

Смакота Олександр Олегович

Удод Владислав Григорович

 7-В

Макарчук Вікторія Юріївна

Ніколайчук  Олена Богданівна

8-В                          

Дяденко Катерина Володимирівна

Сакович Анна Сергіївна

Єрмоленко Юлія Сергіївна

8-Г                          

Форостенюк Сергій Олександрович

9-А                         

Маркова Наталія Олександрівна

Перегуда Юлія Сергіївна

9-Б                          

Фоменко Юлія Ігорівна

9-В                          

Андрусенко Діана Дмитрівна

Лєбєдєва Анна Олександрівна

Щурська Марія Олександрівна

10-А                       

Баліцький Олександр Сергійович

Сорока Тетяна Вікторівна

Кошик Катерина Олегівна

Осадча Тетяна Петрівна

Рябушко Тетяна Сергіївна

Юрченко Анна Ігорівна

Вареник Марія Юріївна

10-Б                        

Головко Анастасія Миколаївна

10-Г                        

Большакова Ірина Євгеніївна

Труш Юлія Володимирівна

Петушкова Олександра Дмитрівна          

 













Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2020