Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Методичні заходи  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія

Форма входа


Календарь
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Поиск

ЗберегтиЗберегти

Педагогічні читання на тему: «Сутність та напрями соціально-педагогічного забезпечення прав дітей в умовах європейської інтеграції» ( до 25-річчя схвалення ООН Конвенції про права дитини)       


Засідання педагогічної ради "Особливості роботи творчих професійних об’єднань педагогів школи в рамках реалізації методичної проблеми закладу"


Методична конференція «Створення умов для розвитку якісної освіти та функціонування інформаційно-освітньго середовища в навчальному закладі»

 1. Створення єдиного інформаційного середовища в умовах спеціалізованого навчального закладу                                                                                        
 2. Системність використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі як один із пріоритетних напрямків забезпечення якісної освіти                                                                
 3. Роль БЦВікі  в ефективному функціонуванні інформаційно-освітнього середовища                                                                                          
 4.  Наповнення «Методичної скарбнички» школи І ступеня електронними освітніми ресурсами як необхідна умова діяльності інформаційної системи                                                                                                       
 5. Використання фондів та мережі Інтернет у бібліотечно-інформаційному центрі закладу з метою забезпечення якісного доступу до необхідної інформації всіх учасників навчально-виховного проце

                                                                                                                     

17 лютого 2014 року

Рішення методичної конференції

«Створення умов для розвитку якісної освіти та функціонування інформаційно-освітньго середовища в навчальному закладі»

 1. Розробити  план модернізації наявної комп’ютерної техніки на сучасну з перспективою експлуатації терміном до п’яти років

До 30.04.2014, Вітюк О.П.

 1. Координувати наповнення  міської  «Методичної скарбнички» щодо обміну методичними   матеріалами , керуючись Положенням про електронні освітні ресурс

Постійно, Фомін М.Г.,Саражинська Н.А.

 1. Заслухати  звіт  керівників  предметних методичних комісій  про вклад  учителів закладу в створення єдиної інформаційної системи міста та анонсувати найуспішніші електронні освітні ресурси

До 30.04.2014,  Прохоровська В.В.

 1. Продовжувати упроваджувати в навчально-виховний процес інноваційні технології з метою формування в учнів  інформаційно- комунікаційних компетентностей

Постійно, вчителі-предметники

 1. Здійснювати інноваційні підходи до формування та            розвитку професійних компетентностей  педагогічних працівників в умовах реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти

Постійно, керівники ШМК

 1. Продовжувати забезпечення якісного доступу до необхідної інформації всіх учасників навчально-виховного процесу через використання фондів та мережі Інтернет в умовах бібліотечно-інформаційного центру закладу

Постійно, Литвин Н.В.


Педагогічна конференція «Реалізація Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти як запорука становлення успішного     громадянина України»

 1. Сутність та функції Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.  ( Прохоровська В.В. )
 2. Формування в учнів мовленнєвої і читацької культури, комунікативної та літературної компетентності.  (Дем’яненко С. І.)
 3. Забезпечення розвитку учня як особистості, що керується гуманістичними нормами і цінностями, усвідомлює себе громадянином України та успішно само реалізується в сучасному українському суспільстві – основна мета освітньої галузі «Суспільствознавство».(Вітюк Н. С.)
 4. Реалізація основних завдань освітньої галузі «Природознавство» для забезпечення розвитку загальної культури особистості і її творчого потенціалу на основі природничо-наукової компетентності. (Пильник О. О.)
 5. Упровадження практичної діяльності системи ключових, між предметних естетичних і предметних мистецьких компетентностей як цілісної єдиної основи світогляду в рамках освітньої галузі «Мистецтво».(Майборода З. Г.)
 6. Формування в учнів математичної  компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі.(Юрченко І. І.)
 7. Реалізація творчого потенціалу учнів і їх соціалізації у суспільстві через формування і розвиток проектно-технологічної та інформаційно-комунікаційної компетентностей.(Мимренко В. В.)
 8. Набуття учнями навичок збереження, зміцнення, використання здоров’я та дбайливого ставлення до нього через реалізацію основних завдань освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура»(Євпак Н.М.)

                                              

Рекомендації педагогічної конференції       

1. Продовжувати створювати умови щодо реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти

       2. Спрямовувати діяльність закладу  на постійне оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу в умовах спеціалізованої школи

       3. Здійснювати інноваційні підходи до формування та розвитку професійних компетентностей  педагогічних працівників

       4. Продовжувати формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учнів під час вивчення всіх предметів навчального плану

       5 .Завершити оснащення всіх навчальних кабінетів інформаційними засобами


                                         

Науково-практична конференція «Створення умов для розвитку педагогічної ініціативи, підвищення загальнодидактичного, науково-методичного та професійного рівня педагогів, їх інноваційної культури, формування «вчителя-дослідника»

1. Передовий педагогічний досвід як джерело інноваційної діяльності.

2. Інформаційні технології підтримки педагогічних інновацій в освітньому закладі. Інновація як основний механізм формування нових технологій.

3. Інноваційна діяльність учителя в процесі планування структури сучасного уроку та його інноваційна грамотність як умова розвитку професіоналізму.

4. Компетентнісний підхід як базова ідея продуктивної освіти. Компетентнісний потенціал педагогічних технологій.

5. Розвиток обдарованості в процесі науково-дослідницької діяльності.

 

Рекомендації

1. Постійно працювати над реалізацією дослідно-експериментальної роботи як  одного із способів реалізації творчого потенціалу педагога.

2. Розширювати дослідницьку діяльність учителя та учня в умовах спеціалізованого навчального закладу.

3. У практику роботи закладу постійно впроваджувати передовий педагогічний досвід як джерело інноваційної діяльності.

4. Розвивати обдарованість, креативність, творчість, здійснювати індивідуальний підхід у процесі науково-дослідницької діяльності в рамках МАН України.  

5. Постійно впроваджувати в навчально-виховний процес школи інноваційні технології, проекти, використовувати компетентнісний потенціал сучасних педагогічних технологій.


Педагогічні читання «Вплив історії хрещення Київської Русі на розвиток освіти в державі: філософські та культурологічні аспекти » ( до 1025-річчя хрещення Київської Русі)

1. Прийняття християнства на Русі – найголовніше досягнення Володимира Великого 

2.Формування нових тенденцій у культурологічному житті Київської Русі після  запровадження християнства

3. Освіта й шкільництво в Київській Русі періоду її розквіту

4. Вплив християнізації Русі на морально-етичне життя держави

5. Історія Київської Русі, її філософські та культурологічні аспекти 

  


 

 
Освітній портал

  Архив записейСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

 • Моє місто
 • Освітні ресурси
 • Для учнів
 • Для вчителів
 • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
  Copyright MyCorp © 2020