Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Методичні комісії  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Поиск

ЗберегтиЗберегти


Комісія української мови та літератури

  1. Дем’яненко Світлана Іванівна, вчитель вищої категорії
  2. Дуб Галина Максимівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  3. Воробцова Вікторія Василівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  4.  Чубко Валентина Анатоліївна, вчитель ІІ категорії
  5.  Яковенко Олена Петрівна, вчитель І категорії

 

Комісія світової мови та літератури

  1. Боханевич Ірина Роєславівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель 
  2. Куракіна Валентина Вадимівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист

Комісія англійської мови та літератури

  1. Черняхівська Світлана Миколаївна, вчитель вищої категорії, старший вчитель
  2.  Романченко Людмила Василівна, вчитель вищої категорії
  3. Петраченко Жанна Емануілівна, вчитель І категорії
  4.  Литвин Алла Василівна, вчитель І категорії
  5. Смаровоз Оксана Анатоліївна, вчитель І категорії
  6.  Волошина Юлія Леонідівна, вчитель ІІ категорії
  7. Юрченко Тетяна Борисівна, вчитель-спеціаліст
  8. Очеретян Наталія Анатоліївна, вчитель-спеціаліст

 

Комісія математики та фізики

  1. Слупян Людмила Миколаївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  2. Григорович Тетяна Василівна, вчитель І категорії
  3.  Муляр Лідія Василівна, вчитель вищої категорії
  4.  Юрченко Ірина Анатоліївна, вчитель вищої категорії
  5.  Юрченко Ігор Миколайович, вчитель вищої категорії
  6. Пономаренко Світлана Іванівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 

Комісія історії

  1.  Щербина  Раїса Георгіївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заслужений вчитель 
  2.  Вітюк Наталія Сергіївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  3.  Шевченко Світлана Михайлівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 

 Комісія природничих наук

  1.  Калашникова Галина Василівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  2. Міханова Валентина Петрівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист 
  3.  Пильник Ольга Олексіївна, вчитель вищої категорії, старший вчитель 
  4.  Белова Надія Анатоліївна, вчитель вищої категорії
  5.  Григорєва Наталія Юріївна, вчитель І категорії

Комісія інформатики

  1. Бєлякова Ірина Ігорівна, вчитель 1 категорії
  2. Журибеда Оксана Анатоліївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист 
  3. Зеленська Наталія Іванівна, вчитель 2 категорії
  4. Мимренко Віта Василівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист 
  5. Фомін Микола Генадійович, вчитель 2 категорії
  6. Чижевська Світлана Іванівна, вчитель-спеціаліст

 

 Комісія трудового навчання

 

  1. Оселедько Володимир Іванович, вчитель вищої категорії, старший вчитель 
  2.  Бубліков Сергій Васильович, вчитель вищої категорії
  3.  Поліна Галина Петрівна, вчитель-спеціаліст
  4.  Лесіва Людмила Олександрівна, вчитель-спеціаліст

 Комісія фізичної культури 

 

  1. Гульдяшева Наталія Василівна, вчить вищаї категорії
  2. Євпак Наталія Миколаївна, вчитель вищої категорії
  3.  Осауленко Тетяна Володимирівна, вчитель вищої категорії

 

 

 

  Комісія початкових класів

  1.  Чорноводська Людмила Вікторівна, вчитель вищої категорії
  2. Бондаренко Ірина Іванівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель
  3.  Костяниць Тетяна Павлівна, вчитель вищої  категорії
  4.  Яременко Ольга Василівна, вчитель вищої категорії
  5.  Олійник Наталія Василівна, вчитель вищої категорії
  6.  Коряк Галина Володимирівна, вчитель вищої категорії
  7.  Осадча Наталія Анатоліївна, вчитель вищої категорії
  8.  Бабенко Лариса Петрівна, вчитель вищої категорії
  9.  Решетова Ірина Вікторівна, вчитель вищої категорії
  10.  Самогородська Антоніна Йосипівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель
  11.   Саражинська Наталія Анатоліївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист
  12.   Янішпольська Валентина Василівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель
  13.   Мітокару Лариса Василівна, вчитель вищої категорії
  14.   Аркуша Наталія Михайлівна, вчитель вищої категорії
  15.   Кітраль Олена Анатоліївна, вчитель вищої категорії
  16.   Салівон Тамара Леонтіївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 












Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2019