Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Статут  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія

Форма входа


Календарь
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Поиск

ЗберегтиЗберегти

СТАТУТ

І.Загальні положення

1.1.Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Білої Церкви Київської області створена шляхом реорганізації загальноосвітньої школа І – ІІІ ступенів № 12 м. Білої Церкви і є її правонаступником; рішення шостої сесії Білоцерківської міської ради  24 скликання від 10 квітня 2003 року №63, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 6 серпня 2003 року №458; знаходиться у міській комунальній власності.

1.2 Юридична адреса спеціалізованої загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  09109, Київська область, м. Біла Церква, Комсомольський бульвар 11, телефони 73649, 74600.

1.3. Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер.

1.4. Засновником спеціалізованої загальноосвітньої школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій є Білоцерківська міська рада.

1.5. Головною метою є забезпечення реалі­зації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, науково-теоретична, практична підготовка здібних та обдарованих учнів, бажаючих оволодіти сучасними інформаційними технологіями, до життя в інформатизованому суспільстві.

1.6. Головними завданнями спеціалізованої загальноосвітньої школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  є:

забезпечення реалізації права громадян на повну загальну серед­ню освіту;

виховання громадянина України;

виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народ­них традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цін­ностей українського народу та інших народів і націй;

формування і розвиток соціальне зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної са­мосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самови­значення;                                                   

виховання в учнів (вихованців) поваги до Конституції Україні, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов'язків людини і громадянина;

розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань, науко­вого світогляду;

реалізація права учнів (вихованців) на вільне формування полі­тичних і світоглядних переконань;

виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я ін­ших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та пси­хічного здоров'я учнів (вихованців);

створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство;

     поглиблене вивчення інформатики з другого класу для забезпечення випускникам передумов для успішної професійної діяльності;

 широке застосування інформаційних технологій навчання у вивченні шкільних предметів;

1.7. Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій в своїй діяльності керується Конституці­єю України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту". Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, за­твердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 964, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.

1.8. Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах своєї компетенції, передбаченої законодавством України та власним статутом.

1.9. Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  несе відповідальність перед особою, сус­пільством і державою за:

безпечні умови освітньої діяльності;

дотримання державних стандартів освіти;

дотримання договірних зобов'язань з іншими суб'єктами освіт­ньої, виробничої, наукової діяльності, у тому числі зобов'язань за міжнародними угодами;

дотримання фінансової дисципліни.

      1.10. У спеціалізованій загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій визначена державна мова навчання і запроваджено поглиблене вивчення інформатики.

1.11. Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  має право:

проходити в установленому порядку державну атестацію;

визначати форми, методи і засоби організації навчально-виховного процесу за погодженням із засновником;

визначати варіативну частину робочого навчального плану;

  в установленому порядку розробляти і впроваджувати експери­ментальні та індивідуальні робочі навчальні плани;

       спільно з вищими навчальними закладами, науково-дослідними інститутами та центрами проводити науково-дослідну, експеримен­тальну, пошукову роботу, що не суперечить законодавству України;

використовувати різні форми морального і матеріального заохо­чення до учасників навчально-виховного процесу;

бути розпорядником рухомого і нерухомого майна згідно з законодавством України та власним статутом;

отримувати кошти і матеріальні цінності від органів виконавчої влади, юридичних і фізичних осіб;

залишати у своєму розпорядженні і використовувати власні над­ходження у порядку визначеному законодавством України;

1.12. У спеціалізованій загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій створюються та функціонують методичні об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури,  іноземної мови, математики, інформатики, історії та правознавства, географії та економіки,        фізики. хімії та біології, фізичної культури, трудового навчання, початкових класів, класних керівників. Вчителі  образотворчого мистецтва,    київщинознавства, ОБЖ, за малою кількістю, працюють у міських методичних об’єднаннях.  Функціонують творчі групи по впровадженню інформаційних технологій навчання, інформатизації управлінської діяльності, сприянню виконанню програми "Рівний рівному”,  центр розвитку навчально-виховного комплексу школи, методична рада вчителів-консультантів для координації роботи   центра дитячої ініціативи,  центр практичного новаторства, група практичного новаторства.                                                                 

1.13. Медичне обслуговування учнів та відповідні умови для його організації забезпечуються засновником  і здійснюються міською дитячою поліклінікою. Огляд підлітків здійснює підлітковий кабінет міської поліклініки №2.

1.14. Взаємовідносини спеціалізованої загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  з юридичними і фі­зичними особами визначаються угодами, що укладені між ними.

   1.15. За спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №12 з  поглибленим вивченням інформаційних технологій територія обслуговування не закріплюється.    Детальніше
Освітній портал

  Архив записейСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів
  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2020