Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Про нас  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія

Форма входа


Календарь
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Поиск

ЗберегтиЗберегти


         Загальноосвітня школа №12 працює в статусі спеціалізованої з поглибленим вивченням інформаційних технологій з 2003 року. 
Метою діяльності закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, науково-теоретична, практична підготовка здібних та обдарованих учнів, бажаючих оволодіти сучасними інформаційними технологіями.
Вивчення інформатики починається з другого класу. В старших класах вивчаються інформаційні технології.
         Для якісного вивчення спеціалізованих дисциплін заклад має п’ять навчально-комп’ютерних комплексів та один мобільний комп’ютерний клас на основі нетбуків. Інформатику та інформаційні технології викладають досвідчені вчителі – переможці обласного та всеукраїнського етапів конкурсу «Вчитель року». Як наслідок – високі знання та практичні вміння учнів з інформаційних технологій, постійні перемоги в олімпіадах та конкурсах-захистах робіт членів Малої академії наук України всіх рівнів, конкурсах «Екософт», національних освітніх проектах «Україна-Європа-Світ», конкурсах юних раціоналізаторів та винахідників «Природа-людина-виробництво-екологія», Всеукраїнському конкурсі Інтел-ЕкоУкраїна, турнірах із програмування, прикладної математики та користувачів ПК.
          Школа готує своїх вихованців до успішного майбуття в інформаційному суспільстві. Більшість випускників обирають навчання у вищих навчальних закладах саме на факультетах, де інформаційні технології є предметом вивчення. 
            Враховуючи такі ґрунтовні знання та навички учнів, всі педагоги ефективно використовують інформаційно-комунікаційні технології. Це дає можливість їм мати високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів. Школа є опорним закладом управління освіти і науки та науковою лабораторією обласного інституту з питання комплексного застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі. Вчителі школи стали справжніми фахівцями щодо застосування інформаційних технологій при вивченні навчальних предметів. Педагогами створюються як мультимедійні супроводи навчальних занять, так і комп’ютерно-орієнтовані навчальні засоби програмного рівня.
            Більшість педагогів мають високий кваліфікаційний рівень та педагогічні звання. Вони займаються й науковою діяльністю, постійно друкуються у фахових виданнях, виступають на всеукраїнських та міжнародних конференціях, керують обласними школами передового досвіду, проводять авторські та проблемно-тематичні курси.
              Заклад – щорічний дипломант міжнародних виставок «Сучасна освіта в Україні», нагороджений бронзовою медаллю за розробку та впровадження інформаційних методів навчання. За результатами Всеукраїнської громадської акції школа визнана Флагманом сучасної освіти України та нагороджена знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». З 2009 року розпочалась дослідно-експериментальна робота з теми: «Науково-методичні основи використання ІКТ у навчально-виховному процесі в середовищі «1 учень - 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків» у рамках всесвітньої освітньої ініціативи INTEL.
              Для зручної, ефективної роботи учнів та вчителів постійно зміцнюється шкільний інформаційний комплекс. На сьогодні він складається, крім навчально-комп’ютерних комплексів, з двадцяти інформатизованих предметних кабінетів, трьох мультимедійних класів, бібліотечно-інформаційного центру, двох серверів та локальної мережі. Всього в школі більше ста сучасних комп’ютерів та різноманітне периферійне обладнання, яке використовується всіма учасниками навчально-виховного процесу. 
               З метою всебічного розвитку учнів у школі створено потужний комплекс позанавчальної діяльності, що складається з трьох музеїв, Інтернет-центру, мережі гуртків різних напрямів. Музей Бойової слави має статус зразкового в Україні. Проводиться широка пошукова робота. Все це сприяє становленню свідомого громадянина на основі національно-патріотичного виховання. Бібліотечно-інформаційний центр є базовим в області, де широко використовуються в роботі з учнями інформаційні технології. Щорічно створюються або переобладнуються нові предметні кабінети, навчання в яких носить здоров’я зберігаючий характер.
За рейтингом управління освіти і науки заклад постійно в числі лідерів.

Освітній портал

  Архив записейСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів
  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2020