Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
   ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Поиск

ЗберегтиЗберегти
Головна » 2016 » Грудень » 13 » Вітаємо з перемогою!
13:58
Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою на ІІ (міському) етапі з базових дисциплін учнів  нашої школи та їх учителів !!!

На олімпіаді з географії

Гришина Марія Олексіївна, 10 клас,  зайняла ІІІ місце (учитель Міханова Валентина Петрівна)

На олімпіаді з математики

Підгурський Владислав Олексійович, 11 клас, зайняв І місце (учитель Слуп’ян Людмила Миколаївна)

Ширінова Сабіна Василівна,  10 клас,  зайняла ІІ місце (учитель Слуп’ян Людмила Миколаївна)

Бродецький Макар Віталійович, 9 клас, зайняв ІІІ місце (учитель Юрченко Ірина Анатоліївна)

На олімпіаді з історії

Балас Дмитро Анатолійович, 11 клас, зайняв  І місце (учитель Шевченко Світлана Михайлівна)

Головченко Анна Валеріївна, 10 клас, зайняла  ІІІ місце (учитель Шевченко Світлана Михайлівна)

Руденко Анастасія Сергіївна, 9 клас, зайняла  ІІІ місце (учитель Вітюк Наталія Сергіївна)

На олімпіаді з англійської мови

Сушко Богдан Віталійович, 8 клас,зайняв    ІІ місце (учитель Романченко Людмила Василівна)

Ніколайчук Анна Богданівна, 9 клас, зайняла   ІІІ місце (учитель Смаровоз Оксана Анатоліївна)

Тарасова Ангеліна Павлівна, 10 клас,  зайняла  ІІІ місце (учитель Черняховська Світлана Микорлаївна)

Харченко Катерина Андріївна, 11 клас, зайняла  ІІІ місце (учитель Литвин Алла Василівна)

На олімпіаді з інформатики

учитель Бодрик О.О.

Сіволапов Максим Сергійович, 11 клас, зайняв І місце

 Підгурський Владислав Олексійович, 11 клас,зайняв І місце

Огородніков Юрій Володимирович, 10 клас, зайняв І місце

Подобєд Дмитро Віталійович, 9 (8) клас, зайнявІ місце

Кавацюк Богдан Олегович, 8 клас, зайняв ІІ місце

Опря Анастасія Сергіївна, 8 (7 ) клас, зайняла І місце 

Переглядів: 319 | Додав: Oksano4ka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:











Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2018