Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
   ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Поиск

ЗберегтиЗберегти
Головна » 2016 » Грудень » 26 » Вітаємо!
12:41
Вітаємо!

Вітаємо з перемогою на І (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України!!!

Шліхта Олександр Романович, 11 клас, І місце у секції «Електроніка та приладобудування» (керівник Пономаренко С.І.)

Олексієнко Ангеліна Віталіївна, 11 клас, І місце у секції «Комп’ютерні системи та мережі» (керівник Чижевська С.М.)

Пушка Вікторія Віталіївна, 10 клас, І місце у секції «Internet-технології та WEB дизайн» (керівник Журибеда О.А.)

Мельник Анастасія Юріївна, 10 клас, І місце у секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (керівник Бєлякова І.І.)

Ширінова Сабіна Расимівна, 10 клас, І місце у секції «Математичне моделювання» (керівник ЗеленськаН.І)

Вареник Катерина Юріївна, 10 клас, І місце у секції «Валеологія» (керівник Пильник О.О.)

Салівон Валерія Костянтинівна, 10 клас, ІІ місце у секції «Історія України» (керівник Шевченко С.М.)

Урсол Анастасія Олександрівна, 9 клас, ІІ місце у секції «Технологічні процеси» (керівник Поліна Г.П.)

Андрущик Вікторія Олегівна, 9 клас, ІІ місце у секції «Прикладна математика» (керівник Юрченко І.А.)

Гнатишина Анастасія Олександрівна, 11 клас, ІІІ місце у секції «Англійська мова» (керівник Литвин А.В.)

Ригарович Олександр Дмитрович, 11 клас, ІІІ місце у секції «Математика» (керівник Муляр Л.В.)

Маслій Альбіна В’ячеславівна, 11 клас, ІІІ місце  у секції «Валеологія» (керівник Бєлова Н.А.)

Балас Дмитро Анатолійович, 11 клас, ІІІ місце у секції «Геологія, геохімія та мінералогія» (керівник Міханова В.П.)

Категорія: Новини НТУ | Переглядів: 243 | Додав: Oksano4ka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:











Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2018