Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 МАН  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Поиск

ЗберегтиЗберегти


 

Список

переможців І етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

у 2016/2017 навчальному році

№ з/п

Клас

ПІП учня

Секція

Керівник

  1.  

10-А

Мельник Анастасія Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Бєлякова І.І.

  1.  

11-Б

Шліхта Олександр Романович

Електроніка та приладо-будування

Пономаренко С.І.

  1.  

11-В

Олексієнко Ангеліна Віталіївна

Комп’ютерні системи та мережі

Чижевська С.І.

  1.  

10-А

Пушка Вікторія

Віталіївна

Internet-технології та WEB дизайн

Журибеда О.А.

  1.  

10-А

Ширінова Сабіна Расимівна

Математичне моделювання

Зеленська Н.І.

  1.  

10-В

Вареник Катерина Юріївна

Валеологія

Пильник О.О.

Список

учнів-призерів (ІІ, ІІІ місця) І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

у 2016/2017 навчальному році

№ з/п

Клас

ПІП учня

Секція

Місце

Керівник

  1.  

10-В

Салівон Валерія Костянтинівна

Історія України

ІІ

Шевченко С.М.

  1.  

9-В

Андрущик Вікторія Олегівна

Прикладна математика

ІІ

Юрченко І.А.

  1.  

9-Б

Урсол Анастасія Олександрівна

Технологічні процеси та перспективні технології

ІІ

Поліна Г.П.

  1.  

11-Б

Гнатишина Анастасія Олександрівна

Англійська мова

ІІІ

Литвин А.В.

  1.  

11-В

Маслій Альбіна В’ячеславівна

Валеологія

ІІІ

Бєлова Н.А.

  1.  

11-В

Балас Дмитро Анатолійович

Геологія, геохімія та мінералогія

ІІІ

Міханова В.П.

  1.  

11-В

Ригарович Олександр Дмитрович

Математика

ІІІ

Муляр Л.В.

                                   

Список

учнів-призерів (ІІІІІ місця) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

у 2016/2017 навчальному році

 

Ширінова Сабіна Расимівна, 10 клас, І місце у секції «Математичне моделювання» (керівник ЗеленськаН.І)

Вареник Катерина Юріївна, 10 клас, І місце у секції «Валеологія» (керівник Пильник О.О.)

Мельник Анастасія Юріївна, 10 клас, ІІІ місце у секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (керівник Бєлякова І.І.)

Шліхта Олександр Романович, 11 клас, ІІІ місце у секції «Електроніка та приладобудування» (керівник Пономаренко С.І.)

 

 

                                   

 

 

 












Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2017