Білоцерківська спеціалізована  школа І - ІІІ ст. №12
з поглибленим вивченням інформаційних технологій
Білоцерківської міської ради Київської області
09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11
т/ф 0(4563)86545  E-mail bcschool12_@ukr.net

Вітаю Вас Гість
 Олімпіади  ВихідРеєстраціяВхід
ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти

Меню сайту


Національнв дитяча гаряча лініяНаціональнв дитяча гаряча лінія









Форма входа


Календарь
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Поиск

ЗберегтиЗберегти

Результати участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін

у 2016/2017 навчальному році

На олімпіаді з української мови

1. Урсол Анастасія, 9 клас, ІІ місце (учитель Дем'яненко С.І.)

На олімпіаді з математики

2. Підгурський Владислав, 11 клас, ІІ місце (учитель Слуп'ян Л.М.)

На олімпіаді з історії

3. Балас Дмитро, 11 клас, І місце (учитель Шевченко С.М.)

На олімпіаді з фізики

4. Андрущик Вікторія , 9 клас, ІІІ місце (учитель Пономаренко С.М.)

На олімпіаді з біології

5. Камкова Валентина , 9 клас, І місце (учитель Пильник О.О.)

На олімпіаді з образотворчого мистецтва

6. Камкова Валентина, 9 клас, ІІ місце (учитель Коломієць Т.В.)

 

На олімпіаді із зарубіжної літератури

7. Урсол Анастасія , 9 клас, ІІ місце (учитель Боханевич І.І.)

8. Дорофєєва Вікторія , 11 клас, І місце (учитель Куракіна В.В.)

 

На олімпіаді з правознавства

9. Урсол Анастасія , 9 клас, ІІІ місце (учитель Щербина Р.Г.)

 

На олімпіаді з інформатики

(учитель Бодрик О.О.)

10. Сіволапов Максим , 11 клас, І місце

11.Підгурський Владислав , 11 клас, І місце

12.Гордієнко Владислав, 10 клас, ІІ місце

13.Подобєд Дмитро, за 9 клас, ІІ місце

14.Опря Анастасія, за 8 клас, І місце

15.Кавацюк Богдан, 8 клас, ІІ місце

 

На олімпіаді з інформаційних технологій

16.Коновал Даніїла , 11 клас, І місце (учитель Журибеда О.А.)

17.Шліхта Олександр, 11 клас, І місце (учитель Бєлякова І.І.)

18.Стадник Анастасія, 10 клас, ІІ місце (учитель Зеленська Н.І.)

19.Шокарєв Тимофій, 10 клас, ІІ місце (учитель Зеленська Н.І.)

20.Нетаврована Анастасія, 9 клас, І місце (учитель Журибеда О.А.)

 

 

С П И С О К

учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін

в 2015/2016 н. р.

№ п/п

Клас

Прізвище, ім'я та по батькові

Предмет, місце

Вчитель

  1.  

8-В

Камкова Валентина Дмитрівна

Біологія, ІІІ

Пильник О.О.

  1.  

10-А

 Підгурський Владислав Олексійович

Інформатика, ІІ

Бодрик О.О.

  1.  

10-А

Сіволапов Максим Сергійович

Інформатика, І

Бодрик О.О.

  1.  

11-А

Логінов Олександр Сергійович

Інформатика, ІІ

Бодрик О.О.

  1.  

6-А (8)

Опря Анастасія Сергіївна

Інформатика, ІІІ

Бодрик О.О.

  1.  

7-Б (8)

Кавацюк Богдан Олегович

Інформатика, ІІІ

Бодрик О.О.

  1.  

7-В (9)

Подобєд Дмитро Віталійович

Інформатика, І

Бодрик О.О.

  1.  

9-А

Огородніков Юрій Володимирович

Інформатика, І

Бодрик О.О.

  1.  

10-А

Коновал Даніїла Григорівна

Інформаційні технології, І

Журибеда О.А.

  1.  

10-Б (11)

Шліхта Олександр Романович

Інформаційні технології, І

Бєлякова І.І.

  1.  

11-А

Кирилюк Максим Юрійович

Інформаційні технології, ІІІ

Бєлякова І.І.

  1.  

10-В

Балас Дмитро Анатолійович

Історія, І

Шевченко С.М.


 

 

 

 

 


 












Освітній портал

  Архив записей



Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Корисні посилання

  • Моє місто
  • Освітні ресурси
  • Для учнів
  • Для вчителів




  • ЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегтиЗберегти
    Copyright MyCorp © 2017